Vyberte portál:

Časté dotazy - Zadavatelé

Co přeložmito umí?

Přeložmito je webový portál, díky kterému získáte nabídky šikulů na překladatelské služby velmi širokého rozsahu. Od jednoduchého osobního, nebo obchodního dopisu až po rozsáhlou technickou dokumentaci.

 

Pro koho je přeložmito?

Přeložmito je pro kohokoli z nás, kdo potřebuje přeložit jakýkoli text do, nebo z jazyka, který neovládá a:

 • nechce platit ceny velkých firem (ceny šikulů nejsou zatíženy náklady na management a další administrativu větších firem)
 • nevadí mu, že práci pro něj odvede student, lektor, nebo rodilý mluvčí, který se zrovna jako překladatel neživí.
 • uvítá na svou zakázku několik nabídek.
 • potřebuje vyřešit drobnost, která je pro větší firmu naprosto nezajímavá.

 

Jak zadat zakázku a co se děje dál?

Zadání zakázky:

 1. Kliknutím na tlačítko „ZADAT ZAKÁZKU“ se dostane na stránku, kde vyplníte základní údaje o zakázce, jako jsou: předmět zakázky (vybere z přednastavených kategorií) také může zakázku přesněji specifikovat v popisu a doplnit souborem, který potřebujete přeložit.
 2. Na té samé stránce ještě doplníte termín, který vám vyhovuje, datum, do kdy chce dostávat nabídky šikulů a může i navrhnout cenu, kterou si představuje za práci zaplatit.
 3. Pokud jste na přeložmito poprvé, doplníte kontaktní údaje na vás a heslo pro další přihlášení. Zakázka je tím zadána.

 

Výběr nabídky:

 1. Vaše zadání přeložmito rozešle všem šikulům, kteří se svými schopnostmi k zadání hodí.
 2. Šikulové postupně reagují svými nabídkami popřípadě dotazy k upřesnění zadání.
 3. V detailu nabídky vidíte základní údaje z profilu šikuly, jeho hodnocení z minulých zakázek a navrženou cenu.
 4. Tu pravou nabídku si můžete vybrat kdykoli v průběhu nebo po uplynutí doby, kterou jste si definovali při zadání zakázky. Stačí kliknout na tlačítko „PŘIJÍMÁM“.
 5. Po vašem výběru té pravé nabídky, vám přeložmito rozešle kontaktní informace na vybraného šikulu a jemu zase na vás.
 6. Šikula vám dle dohody zašle pošle ukázkovou část svého díla, tak aby nebylo pochyb, že dílo bude odvedeno v požadovaném rozsahu a kvalitě.
 7. Pokud jste s ukázkou spokojeni, odesíláte šikulovi slíbenou odměnu a obratem od něj získáváte požadovanou práci ve finální podobě.
 8. Po realizaci zakázky nezapomeňte jeho výkon spravedlivě ohodnotit.

To vše je pro vás jako zadavatele naprosto zdarma.

 

K čemu slouží mobilní aplikace?

Všechny portály slupiny Zadejmito, tedy i přeložmito jsou podporovány mobilní aplikací pro Android a iOS. Aplikace kromě přihlášení přináší dvě základní funkce, Notifikace a Rozcestník. Notifikace vás informují v reálném čase o jakékoli nové aktivitě kolem vaší zakázky. Rozcestník vám umožňuje obratem reagovat, aniž byste museli sedět u PC. Podmínkou je samozřejmě připojení k Internetu.