Vyberte portál:
Překlad z angličtiny
Potřebujete přeložit obchodní dopis, manuál výrobku, web vašeho projektu nebo třeba něco osobního z angličtiny? Jednoduše a zdarma vložte poptávku. Přeložmito se o vše postará. Rozešle vaše zadání desítkám šikulům na požadovaný jazyk a typ překladu. Na vás už bude pouze vybrat tu nejlepší nabídku. Přeložmito ... levněji a bez firem :-)
Krok I. - Zadání zakázky
Jednoduše klikněte na tlačítko přidání zakázky. Za pár minut vyplníte formulář zakázky a pak už jen čekáte na první nabídky. Nabídky vám přijdou na váš profil na www.prelozmito.cz, nebo do mobilní aplikace Přeložmito, kam se přihlásíte stejně jako na portál. Nic vás to nestojí, nikam nemusíte chodit :-)
Zadat zakázku
Krok II. - Výběr z nabídek
Nabídky šikulů najdete v sekci "Moje zakázky" pod vaším profilem v horní liště úvodní stránky. Vybírat můžete podle ceny, intuice nebo lépe podle hodnocení daného šikuly z předchozích zakázek. Stačí kliknout na tlačítko "Přijmout nabídku". Obratem Přeložmito zašle Váš telefon a email vybranému šikulovi, který Vás bude kontaktovat. Vy uvidíte kontakty na šikulu v detailu zakázky. Vše je opět úplně zadarmo :-)
VLOŽIT POPTÁVKU
Aktuální zakázky
Nechte se inspirovat zakázkami ostatních.
Seznam zakázek
Předmět zakázky
Zadavatel
Místo
Termín
Nejlepší nabídka
lékářské záznamy
7.4. 00:00 - 13.4. 00:00, Kdekoliv
7.4. 00:00 - 13.4. 00:00
Kdekoliv
7.4. 00:00 - 13.4. 00:00
ZDARMA VLOŽIT POPTÁVKU
... je to na pár minut
1
Detail zakázky
Vybrat soubor
Vybrat soubor
2
Termín, lokalita a cena
3
Osobní a kontaktní údaje
Již máte účet?